НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Скандал на Тернопільщині: священника ПЦУ звинувачують у домашньому насильстві

У Тернопільській області дружина священика Православної церкви України звинуватила свого чоловіка у домашньому насильстві. Вона заявила, що священик регулярно її б’є, а також розповіла, що він залежний від алкоголю і азартних ігор. Сам священик у відповідь на закиди дружини заявив, що від азартних ігор залежна саме вона, пише ZAXID.NET.

Першим про скандал з домашнім насильством у сім’ї священика з Тернопільщини повідомив місцевий телеканал “TV-4”, змінивши з етичних міркувань імена священика і його дружини. Однак “24 канал” пише, що дружину звати Мар’яна Коротницька, а священика – Володимир. Журналістам про насильство розповіла сестра Мар’яни Коротницької.

Зі слів дружини, священик, будучи п’яним, бив її на очах у маленьких дітей. Іноді це відбувалося посеред ночі. “Він брав мене за волосся, він бив мене об стіну, і запитував у дитини: “Ти любиш маму?” Він (син, – ред.) казав: “Так, я люблю маму”. Тоді він брав мене, [кинув] ще раз об стіну і казав: “А тепер ти любиш маму””, – розповіла дружина священика про знущання свого чоловіка.

Мар’яна Коротницька вважає, що агресія чоловіка зумовлена його залежністю від азартних ігор і боргами, які утворилися через таку залежність. Зі слів Коротницької, священик набрав боргів на 100 тис. грн, через що йому регулярно погрожують. Вона стверджує, що дізналася про залежність чоловіка через два роки їхнього спільного життя від знайомих. Також жінка розповіла, що бачила докази його участі в азартних іграх на їхньому спільному ноутбуці.

Дружина священника

Жителі села, в якому служить священик, про сім’ю відгукуються добре, однак деякі з них повідомили, що чули про таку його поведінку. У телефонному коментарі журналістам священик заявив, що не бив дружину, але факт сімейної сварки підтвердив.

“Вона грала в азартні ігри. Це було зареєстровано, я людям показував, як вона грає. Мої люди знають, що вона зареєстрована [на ігрових сервісах]”, – заявив священик і додав, що дружина «програла всі гроші» і він про це розповідав їхнім дітям.

За словами поліцейських, інформацію про насильство у цій родині вони отримували впродовж останніх кількох років. Зокрема, поліція раніше навіть складала на священика відповідний адмінпротокол, який скерувала до суду. Тепер жінка написала заяву до поліції через те, що отримала від свого чоловіка тілесні ушкодження, у зв’язку з чим поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 125 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження.

У Тернопільській єпархії Православної церкви України (ПЦУ) про конфлікт знають і за ситуацією стежать. Але своє рішення щодо священика прийматимуть лише після рішення суду. Наразі відомо, що жінка зняла побої, після чого переїхала до своїх батьків. Крім того, вона подала заяву на розлучення.

Comments are closed.