'); xhr.send(); });

НОВИНИ Митрополит ПЦУ захистив кандидатську з історичних наук

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл (Тимофій Зінкевич), ієрарх Православної Церкви України, захистив дисертацію на тему “Християнська релігія і церква як чинник державотворення в Київській Русі”.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Іstpravda.

Захист роботи на здобуття ступеня кандидата історичних наук відбувся 27 листопада на засіданні спеціалізованої вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у Луцьку. Науковим керівником архієрея був доктор історичних наук, професор кафедри археології, давньої та середньовічної історії України СНУ Михайло Кучинко.

У дисертації розглянуто проблематику впливу християнства, Руської православної церкви, духовенства на становлення й розвиток Києво-Руської держави.

“Зокрема, у доповіді керуючий єпархією зазначив, що Церква реагує на сучасні запити суспільства, базуючись на традиціях, закладених у часи Київської Русі”, – зазначають у прес-службі Волинської єпархії ПЦУ.

У процедурі захисту взяли участь науковці з Києва, Львівщини, професорсько-викладацький склад університету. Після дискусії вченою радою прийнято одноголосне рішення про присвоєння митрополиту ступеня кандидата історичних наук.

Comments are closed.