НОВИНИ Предстоятель ПЦУ прокоментував можливість святкування Різдва 25 грудня

У Православній Церкві України не проти святкування Різдва за новим стилем – 25 грудня.

Таке актуальне нині питання Предстоятель ПЦУ Епіфаній прокоментував під час  проповіді, яку виголосив 1 грудня після Божественної літургії у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, передає пресслужба ПЦУ.

“У ці дні Різдвяного посту знову лунають думки про зміну календаря. Ми не проти святкувати за новим стилем разом з низкою помісних Православних Церков, але це не повинно стати підґрунтям для розділення серед нас”, – наголосив владика Епіфаній.

“Ми будемо готові до цього, коли зрозуміємо, що віряни є одностайними. Адже це питання стосується не лише святкування Різдва Христового, а вносить зміни у весь календар, у ті дати, які ми традиційно вже звикли відзначати. Тому потрібен час і мудрість, до всіх реформ ми будемо підходити тверезо та виважено”, – додав Предстоятель ПЦУ.

Нагадаємо, що тиждень тому у ЗМІ почали розганяли минулорічне інтерв’ю митрополита Епіфанія, в якому він коментував “різдвяне питання”, однак, деякі слова владики були вирвані з контекту, самі статті мали маніпулятивний характер і ніби були спрямовані для загострення протистояння і розділення між православними вірянами.

Comments are closed.