НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Делегація Православної Церкви України відвідала Святу Гору Афон

Від 23 до 26 листопада делегація Православної Церкви України на чолі з єпископом Одеським і Балтським Павлом перебувала на Святій Горі Афон.

Його Преосвященство супроводжували віряни помісної Української Православної Церкви. Візит відбувався з благословіння Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, передає пресслужба ПЦУ.

23 листопада делегація відвідала монастир Пантократор, де було звершено вечірню, а вранці 24 листопада єпископ Павло у співслужінні всечесної братії обителі звершив Божественну літургію.

Преосвященнійший владика поспілкувався з ігуменом монастиря Гавриїлом та передав йому вітання від Предстоятеля ПЦУ.

Представники помісної Української Православної Церкви завітали і до монастиря Симонопетра, де молилися на богослужіннях та причастилися Святих Христових Таїн.

Також єпископ Павло зустрівся з ігуменом Єлисеєм і обговорив з ним актуальні питання церковного життя й релігійну ситуацію в Україні та світі.

Окрім того, делегація відвідала скит святого пророка Іллі, монастир Ксенофонт та церкви у Салоніках, зокрема храм святого великомученика Димитрія Солунського, де зберігаються його чесні мощі.

 

Comments are closed.