НОВИНИ На Закарпатті зареєстровано “Вікторіанське братство” ПЦУ

На Закарпатті з’явилось Вікторіанське братство Православної Церкви України.

25 листопада наказом за № 886 по Міністерству культури України зареєстровано статут релігійного братства “Вікторіанське братство святого апостола Андрія Первозваного” Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України.

Про це повідомляє пресслужба єпархії.

Братство є неприбутковою релігійною організацією православних християн, утвореною ними для спільного задоволення релігійних потреб відповідно до Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, для здійснення заходів з поширення православної віри, захисту релігійних, культурних цінностей Православної Церкви та Української Нації, духовної та патріотичної підтримки Збройних сил України, надання благодійної допомоги.

У відповідності до рішення загальних зборів братства та благословення єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора Бедь, Головним Магістром братства (керівником) обрано та призначено Сергія Танчука, а Магістром Справедливості (духівник) – протоієрея Ростислава Криворучко.

25 листопада керівник Мукачівсько-Карпатської єпархії єпископ Віктор Бедь зустрівся з керівництвом новоствореного братства, привітав їх із реєстрацією статуту, благословив їхню діяльність та побажав успіхів і Божої допомоги.

Comments are closed.