НОВИНИ Українські військові відвідали храм Пресвятої Трійці УГКЦ у Литві

28 листопада храм Пресвятої Трійці УГКЦ у Вільнюсі (Литва) відвідали українські воїни, які були поранені під час АТО/ООС на Сході України і тепер проходять реабілітацію у Військовому реабілітаційному центрі у місті Друскінінкай.

Як повідомляє Василіянський монастир святого Йософата у Вільнюсі, уже традиційно після короткої екскурсії, яку провів настоятель храму та монастиря о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ, було освячено хрест, який буде встановлено на Горі хрестів.

Перший хрест на Горі хрестів в Литві воїни з України встановили 19 квітня 2017 року. Відтоді започаткувалася добра традиція, коли українські військові після завершення реабілітації на знак подяки литовському народові за підтримку встановлюють хрест на Горі хрестів, який прикрашений литовськими і українськими прапорами та стрічками.

Гора хрестів тепер стала ще одним історичним місцем, яке міцно пов’язує український та литовський народи.

Також цього дня у посольстві України в Литовській Республіці з українськими воїнами зустрівся посол Володимир Яценківський.

Загалом протягом 2014-2019 років лікування та реабілітацію у медичних закладах Литви пройшли 268 українських військовослужбовців.

Comments are closed.