НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Предстоятель ПЦУ рукоположив нового єпископа Херсонської єпархії

4 грудня Предстоятель ПЦУ Епіфаній очолив Божественну літургію в Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі, під час якої ігумена Никодима (Кулигіна) було рукоположено у сан єпископа Генічеського.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

“Нині доручається тобі бути вікарним єпископом Херсонської єпархії, щоби своєю працею ти сприяв її розвитку та зміцненню, щоби прикладом свого власного побожного життя, благочестивим звершенням богослужінь, повчаннями та проповіддю, мудрим розсудженням поточних справ надихав ти і священнослужителів, і мирян”, – з такими словами звернувся митрополит Епіфаній до нового єпископа Генічеського.

Його Блаженству, крім ієрархів ПЦУ, серед яких був і архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, співслужив також екзарх Вселенського Патріарха архімандрит Михаїл.

За богослужінням молилися також другий секретар Священного Синоду Константинопольської Церкви диякон Григорій та посол Греції Васіліос Борновас.

Ігумена Никодима було обрано таємним голосуванням на засіданні Священного Синоду 19 листопада і наречено на єпископа Генічеського під час Всенічного бдіння 3 грудня, напередодні свята Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

Comments are closed.