НОВИНИ Прибічники РПЦвУ виправдовують священника, затриманого з наркотиками

Російська Церква в Україні розповсюдила повідомлення про те, що віряни масово виказують підтримку священнику, якого 30 листопада затримали у Запоріжжі з пакунком, де були у великій кількості амфітамін та метиламін.

“Віряни заявили про підтримку ієромонаха запорізького Свято-Андріївського кафедрального собору Іліодора (в миру Євгена Кугатова), затриманого після отримання посилки у відділенні “Нова пошта”, – йдеться у повідомленні Центру інформації Російської Церкви в Україні у Facebook.

Центр інформації запевняє, що прихильники Московського Патріархату в Україні написали у соціальних мережах, що молитимуться “за позбавлення батюшки від залежності”.

На офіційній сторінці Центру інформації РПЦвУ в Instagram користувачі висловлювали думку, що “потрібно не засуджувати ієромонаха, а молитися про нього”.

Також адепти Російської Церкви, переконують у Центрі інформації, не вірять, що ієромонах Свято-Андріївського кафедрального собору Запоріжжя Іліодор, “ад’ютант” митрополита Запорізького Луки РПЦвУ міг розповсюджувати наркотики.

“Я не вірю, що затримали батюшку за наркотики. У нашій країні боротися почали з Богом і його вірними чадами”, – начебто пише одна з шанувальниць батюшки.

Нагадаємо, 30 листопада у Запоріжжі священників РПЦвУ схопили під час отримання пакунку з амфетаміном.

Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

Comments are closed.