НОВИНИ В усіх храмах ПЦУ в неділю пролунає молитва за мир та перемогу України

У неділю, 8 грудня, в усіх храмах Православної Церкви України після Божественної літургії благословляється провести молитву за встановлення справедливого миру та перемогу України.

Відповідне Розпорядження підписав Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній, повідомляє пресслужба ПЦУ.

“Вже шостий рік триває збройна агресія Росії проти України, протягом якої тисячі осіб загинули, десятки тисяч – постраждали, а мільйони стали вимушеними переселенцями. Православна Церква України щодня допомагає і підтримує родини, які постраждали через цю війну, молиться за вічний спокій душ померлих захисників та просить у Бога справедливого миру для нашої країни. Напередодні важливих міжнародних переговорів у Парижі, які стосуватимуться подальшої долі нашої країни, покладаємо велику надію на Всемилостивого Господа. Тож єдиними вустами і єдиним серцем завтра у всіх куточках України будемо молитися за справедливий мир та перемогу для нашого народу і нашої держави. Боже великий, єдиний, нам Україну храни!”, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Comments are closed.