НОВИНИ Церкви України разом молились за справедливий мир і відновлення кордонів

Міжконфесійний захід “Благословення України” відбувся у день проведення зустрічі в нормандському форматі з метою помолитися за встановлення справедливого миру на українській землі.

Захід ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій за участі Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, йдеться на сайті ВРЦіРО.

Вранці понеділка, 9 грудня, в приміщенні Українського Дому в Києві глави і представники Церков і релігійних організацій, у тому числі військові капелани різних конфесій, виголосили слова благословення для України, закликаючи Всевишнього подати українському народу справедливий мир.

Читайте також: Папа Римський закликав молитись за Україну й успіх перемовин “нормандської четвірки”

Головуючий у ВРЦіРО єпископ Віталій Кривицький підніс молитву за мир в Україні та відновлення її кордонів. Голова Ради у справах душпастирської опіки пастор Рустам Фатуллаєв просив Божої допомоги для священників-капеланів у їхньому душпастирському служінні, особливо на лінії фронту.

Закликали благословення для українського народу та Божу мудрість для президента України на міжнародних перемовинах також глави і представники Православної Церкви України, Російської Церкви в Україні (УПЦ МП), Української Греко-Католицької Церкви, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів,Української Церкви християн євангельської віри, Церкви адвентистів сьомого дня, Української Євангельської Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Української Християнської Євангельської Церкви, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, Духовного управління мусульман України та Українського Біблійного товариства.

  • 9 грудня у Парижі відбудеться саміт “нормандської четвірки”, у рамках якого президент України Володимир Зеленський зустрінеться з лідером РФ Володимиром Путіним.
  • Під час перемовин мають виробити дорожній план із виконання Мінських угод та завершення війни на Донбасі або, як мінімум, домовитись про реальне припинення вогню.

Comments are closed.