НОВИНИ, СВІТ, ФОТО/ВІДЕО У Сербії парламентарі влаштували бійку через закон про релігію у Чорногорії (відео)

Депутати парламенту та члени уряду Сербії побилися на засіданні через події навколо закону про віросповідання, ухваленого парламентом Чорногорії, повідомляє “Балканський оглядач”.

“Лідер опозиційної партії “Двері” Бошко Обрадовіч вийшов до парламентської трибуни із транспарантом, на якому було написано, що Вучич та Міло (Джуканович) – президенти Сербії та Чорногорії – “є братами” і вимагав втручання Сербської держави в ситуацію навколо Сербської православної церкви в Чорногорії”, – пише видання.

Депутати з провладної партії вступили в бійку із Обрадовічем та викинули плакат. В бійці брав участь і міністр оборони Сербії Александар Вулін.

27 грудня парламент Чорногорії ухвалив закон про свободу віросповідання і правовий статус релігійних громад. Найбільш суперечливим положенням документу є те, що релігійні громади повинні надавати докази володіння своєю власністю до 1918 року.

Сербська православна церква вважає новий закон дискримінаційним. На думку СПЦ, він має на меті захопити її майно в Чорногорії. Ухвалення закону спричинило у Чорногорії сутички, протести і блокування доріг.

Comments are closed.