НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО РПЦвУ проведе Різдвяний телемарафон з Сивохо і проросійським Карамазовим

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо і рок-музикант Олег Карамазов (лідер групи “Брати Карамазови”) вранці 6 грудня на київському залізничному вокзалі зустріли групу дітей, які проживають на лінії зіткнення на Донбасі.

Про це повідомляє Фокус з посиланням на 112 Україна.

За інформацією телеканалу, діти з благословення митрополита Російської Церкви в Україні (УПЦ МП) Онуфрія відвідають Свято-Покровський Голосіївський монастир, центри розваг, театри, музеї, зустрінуться зі своїми однолітками. Після чого разом з батьками поїдуть в Свято-Успенську Почаївську лавру в Тернопільській області.

НАЖИВО З ЦЕНТРАЛЬНОГО КИЇВСЬКОГО ВОКЗАЛУПочаток різдвяної церковної акції Діти Донбасу за мир. Представники УПЦ зустрічають дітей, які проживають у червоній зоні лінії зіткнення на Донбасі.Діти побувають у Києво-Печерській та Почаївській Лаврах та на різдвяних концертах у столиці.#УПЦ#Центр_інформації_УПЦ#Різдво#Дітипротивійни

Опубліковано Центр інформації УПЦ Неділя, 5 січня 2020 р.

“Ми впевнені, що це добра справа має стати прикладом милосердя, доброго і людського, символом єдності українського народу, що так важливо сьогодні”, – заявили Сергій Сивохо і Олег Карамазов.

Зазначимо, що ще 2015 року Карамазов називав революцію 2014 року “божевільною” і заявляв про те, що Україна і Росія – одна велика країна.

“Мало хто образиться на мене навіть з киян, якщо я скажу, що ми – Русь, ми одна країна велика, ми одна імперія, я зараз говорю не про короткі проміжки часу, а про великий”, – говорив музикант в інтерв’ю у Москві.

Завершиться телемарафон 8 січня сюжетами з київського Голосіївського монастиря, де відбудеться Різдвяний бал за участю дітей – вихованців монастирського училища і їхніх гостей – дітей Донбасу.

  • 21 жовтня Сергія Сивохо призначили радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.
  • Він заявив, що на займаній посаді буде в основному займатися гуманітарною політикою і роботою з людьми.
  • За його словами, першим кроком на шляху до реінтеграції окупованого Донбасу має стати спрощення процедури перетину контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Comments are closed.