НОВИНИ Боксера Усика в Рівному заскочили з адептом РПЦвУ, якому СБУ вручала підозри

Абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик 8 січня приїхав у Рівне, де провів відкрите тренування. На зустрічі його супроводжували спортсмени та представники РПЦвУ (УПЦ МП), повідомляє місцеве видання “Горинь“.

Біля Усика постійно “крутився” Віктор Земляний. Він очолює “відділ з питань міжконфесійного врегулювання МП в Рівненській області”, а по суті – координує та діє з недопущенню переходів парафій з “московського патріархату” до ПЦУ.

Віктора Земляного і ще 14 священиків почали викликали на допити в СБУ ще з грудня 2018 року. Також правоохоронці провели кілька обшуків, зокрема в оселі Віктора Земляного.

Читайте таккож: Ломаченко опублікував пропагандистський ролик про православ’я з спецназом РФ

А навесні 2019 року йому оголосили про підозру у двох злочинах: за частиною 1 статті 300 Кримінального Кодексу України – “Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості” і за  частиною 3 статті 161 Кримінального Кодексу України – “Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії”.

Також Віктор Земляний відомий тим, що його коментарі щодо міжконфесійних конфліктів та спорів транслюють у російських пропагандистських ЗМІ.

Днями Олександр Усик заявив, що може “тріснути” тих, хто буде лаяти православну віру. Як відомо, Усик є вірянином Російської Церкви в Україні (УПЦ МП).

Comments are closed.