НОВИНИ, СВІТ, ФОТО/ВІДЕО Дух українського Різдва за океаном. Як святкують українці в Аризоні та Каліфорнії

Українці в американських штатах Аризона та Каліфорнії відсвяткували Різдво. Відеосюжет про заходи опублікував Голос Америки

“Колядою починається Свята Вечеря у місті Фенікс у штаті Аризона. Тим часом на кухні накладають кутю та доварюють вареники. В центрі зали українського культурного осередку стіл з калачем і дідухом. Різдвяна вечеря починається спільною молитвою”, – йдеться у сюжеті.

Серед присутніх не лише представники української громади, а й американці. На різдвяну вечерю разом з дружиною українкою завітав американець Джозеф Грол. За його словами, це сімейна традиція.

“Найбільша річ для мене – це те, що моя дружина має сильні християнські принципи. Також я люблю їжу, культуру, людей. Вони прийняли мене, як частину своєї родини”, – розповів він.

Також у сюжеті згадують молитву в Українській православній церкві святого Володимира у Лос-Анджелесі та проведення Святої Вечері в Українському культурному центрі.

“Українці в Лос-Анджелесі вже багато десятиліть збираються на Святвечір. Зараз більше 200 душ збираються в нашому парафіяльному залі”, – розповів настоятель УПЦ св. Володимира в Каліфорнії отець Василь Савчук.

І в Аризоні, і в Каліфорнії спільно Святу Вечерю готують українці на волонтерських засадах – все, аби зберегти дух українського Різдва за океаном.

Comments are closed.