НОВИНИ В Острозі виступили шістсот колядників зі всієї України

У суботу, 11 січня, у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького НаУ “Острозька академія” відбувся Всеукраїнський фестиваль Різдвяних піснеспівів. Подію приурочили до “Всесвітнього року Біблії-2020”, повідомляє пресслужба управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь сорок вокальних колективів та солістів, а це – шістсот учасників різних релігійних конфесій зі всієї України.

“Приємно, що на Рівненщині зберігають історико-культурну спадщину. Такими заходами ми розвиваємо духовність, плекаємо українську культуру та підтримуємо прадавні традиції. Бажаю всім гарного, творчого настрою, посмішок на обличчях та відчуття величності цього свята”, – звернувся до учасників фестивалю начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Читайте також: В Івано-Франківську встановили рекорд України з кількості вифлеємських зірок

Минулоріч фестиваль встановив рекорд України у категорії “Масові заходи” за “Найширше представлення християнських релігійних конфесій України та світських творчих колективів у прославленні Новонародженого Ісуса Христа”.

Comments are closed.