НОВИНИ Інтерактивна мапа УГКЦ містить майже 3 тисячі об’єктів по всьому світу

В УГКЦ триває робота над Інтерактивною картою – проєктом Департаменту інформації Української Греко-Католицької Церкви.

Протягом 2019 року на мапу було нанесено 170 нових позначок. Доповнено та оновлено інформацію про 85 локацій: парафії, окремі церкви, каплиці, монастирі, навчальні та музейні заклади.

Станом на початок 2020 року на карту вже додано понад 2950 об’єктів, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УГКЦ.

Серед нових локацій автори карти позначили греко-католицьке душпастирство в місті Бургас (Болгарія), душпастирства УГКЦ в Іспанії, нові громади українських греко-католиків у Польщі, окремі дошкільні та середні загальноосвітні навчальні заклади, зокрема в містах Коломиї, Стрию, селах Озерна на Тернопільщині та Бортники на Львівщині тощо.

Також постійно триває робота з доповнення та оновлення інформації про чинні парафії, громади та осередки УГКЦ. Додаються, зокрема, фото, оновлюються розклади богослужінь, у разі зміни місця розташування актуалізуються адреси душпастирств на поселеннях.

На інтерактивну карту наносяться місця, де регулярно відбуваються літургії УГКЦ. Це церкви, каплиці, монастирі, душпастирства, а також навчальні заклади.

Comments are closed.