НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Митрополит Епіфаній відвідав храм Різдва Христового на Подолі

Предстоятель ПЦУ Епіфаній 12 січня звершив Божественну літургію у церкві Різдва Христового, що у Подільському районі столиці, з нагоди храмового свята та 15-ї річниці з дня освячення.

Блаженнішому владиці співслужили архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, настоятель парафії протоієрей Миколай Салабай, священнослужителі храму та запрошене духовенство, передає пресслужба ПЦУ.

Наприкінці відправи Його Блаженство привітав вірян і духовенство з Різдвом Христовим та храмовим святом і виголосив першосвятительську проповідь.

“Простими словами у колядках наш народ оспівує велику тайну Боговтілення, яку обмеженим людським розумом до кінця осягнути неможливо. Предвічний Бог приходить у світ заради кожного із нас, даючи нам можливість розірвати древні окови гріха та сподобитися Вічного життя. Однак наша доля залежить і від нас самих. Володіючи даною Творцем свободою, ми можемо обрати або шлях правди, який веде до Бога, або шлях вічної загибелі. Отож постійно дякуймо Богові за Його благодіяння і просімо, щоб Господь і надалі був милостивим до нас та давав нам сили йти правильним шляхом”, – наголосив митрополит Епіфаній.

Владика наголосив: як показує прожитий помісною Українською Церквою рік, якщо з нами Бог, то ми здатні долати різноманітні випробування і перепони.

“Знову і знову вітаю усіх з величним святом Різдва Христового й закликаю і надалі продовжувати молитву та ревну працю задля розбудови Української держави і Церкви. А Господь, бачачи наші щирі прагнення, завжди буде сприяти нам”, – зазначив Предстоятель.

Також митрополит Епіфаній вручив іменний хрест Предстоятеля настоятелю парафії протоієрею Миколаю Салабаю, архімандриту Кіріону Інасарідзе та секретарю Дніпровської єпархії протоієрею Віталію Лопушанському.

Окрім того, Блаженнійший владика відзначив церковними нагородами благодійників храму.

Comments are closed.