НОВИНИ ПЦУ ініціювала будівництво міжконфесійного храму ЗСУ

На базі Національного університету оборони імені Івана Черняховського збудують центральний міжконфесійний християнський храм ЗСУ.

Таку пропозицію голові Департаменту військової освіти Міноборони генерал-майору Миколі Садовському озвучив голова Синодального управління військового духовенства ПЦУ митрополит Іоан Яременко, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Tlegram-канал Churcher.

Пропозиція пролунала ще у вересні 2019 року, після чого Садовський із цим проханням звернувся до міністра Загороднюка, який розпорядився зайнятися цим питанням Головному квартирно-експлуатаційному управлінню, яке своєю чергою вже веде перемовини з Київської міською держадміністрацією.

Київським квартирно-експлуатаційним управлінням (КЕУ) встановлено, що будівництво храму планується здійснити в межах земельної ділянки площею 19,7111 га. Вказана земельна ділянка перебуває на оперативному обліку Київського КЕУ в складі військового містечка № 29 міста Києва із цільовим призначенням – для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.

“Це значить, що будівництво цього храму – це лише питання часу. І мабуть вже влітку ми побачимо відомості про те, що митрополит Іоан (Яременко) освятив закладення першого каменю”, – йдеться у повідомленні.

Comments are closed.