НОВИНИ Прибічники РПЦвУ влаштували “концерт” з глінтвейном біля храму ПЦУ у Вінниці

Прибічники Російської Церкви в Україні (УПЦ МП) провели черговий “концерт” під стінами Подільської святині, Спасо-Преображенського кафедрального собору ПЦУ у Вінниці

Про це повідомив ієромонах Софроній, опублікувавши відповідне фото.

“Цього разу замість сербського духовного гімну “Наша вера православная”, який прибічники РПЦвУ чомусь привласнили і зробили своїм “мученичиським гімном”, співали колядки та розпивали глінтвейн, а може щось і міцніше…” – написав священнослужитель.

Він, зокрема, висловив здивування, чому з 32 храмів Московського Патріархату віряни цієї конфесії приходять саме до собору ПЦУ.

“У недільний вечір вони не йдуть молитися в свої храми, а збираються під стінами собору. І постійно їх тягне до головного храму Вінниці. Мені здається, це яскравий приклад того, як благодать Божа притягує грішні душі, адже, як ми знаємо, люди йдуть і їдуть в ті святі місця, які освячені молитвою і подвигами угодників Божих, в яких відчувається особлива присутність Бога і де вони отримують духовну допомогу. Дуже радує, що таким місцем у Вінниці став Спасо-Преображенський собор Православної Церкви України”, – додав отець Софроній.

Comments are closed.