НОВИНИ Нова хвиля провокацій: аферисти продовжують виманювати гроші від імені Юраша

Директор Департаменту у справах релігій і національностей Андрій Юраш, під ім’ям якого шахраї виманюють гроші у священників, застеріг, що афера триває, незважаючи на відповідну заяву до правоохоронних органів.

“Сьогодні знову нова хвиля провокацій і аферизму: все той же міфічний “Сергей Владимирович Боголюбов” із все того ж номера телефону (0638344113) тероризує десятки людей із релігійного середовища, представляючись то моїм заступником, то моїм помічником і вимагаючи грошей для різних міфічних цілей”, – написав Юраш 16 січня на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що за один день про дзвінки шахраїв йому повідомили люди одразу з кількох різних регіонів.

“Дорогі правоохоронці, де ви: невже за відомим номером телефону і десятками дзвінків не можна затримати людину, яка займається відвертим ошуканством? Якщо не можете цю людину “вирахувати” самостійно, то, принаймні, запитайте мене, і я дам вам контакти багатьох людей, які були “ощасливлені” спілкуванням з суб‘єктом, що називає себе паном “Боголюбовим”, – додав Юраш.

Він пов’язує це з повторним конкурсом на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті, який триває зараз.

“Телефонують мені і сигналізують про злочинця сьогодні цілий ряд людей з різних регіонів. Питають, чому така хвиля провокацій знову? І самі ж відповідають: мабуть, скоро співбесіда на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті, а тому треба мене скомпрометувати і підкинути в релігійне середовище певний негативний меседж… Даремно намагаєтесь! Сподіваюсь, всі це добре усвідомлюють і розуміють”, – наголосив Юраш.

Comments are closed.