ЕКСКЛЮЗИВ, НОВИНИ РПЦвУ почала “гоніння на відьом”: адвоката ПЦУ перевіряє кваліфікаційна комісія

У Вінниці Російська Церква в Україні (УПЦ МП) перешкоджає діяльності людей на користь ПЦУ, щоб захистити свої інтереси і не допустити переходу релігійних громад до помісної Церкви України.

Першим у жорна РПЦвУ потрапив державний реєстратор Ігор Салецький, а тепер черга дійшла до адвоката Сніжани Чубенко, яка веде справи щодо перереєстрації громад до ПЦУ.

У коментарі Релігійній правді Чубенко пояснила, що є публічною особою і часто виступала на різних заходах із підтримкою Салецького через порушення кримінальної справи проти нього.

“Станом на сьогодні Московський Патріархат організував “гоніння на відьом”. До числа “відьом” внесли і мене. Подали дві заяви в поліцію, що я є злочиницею, бо я не люблю Московський Патріархат. І вони зовсім не Московський Патріархат, вони є Українська Церква, тому я зобов’язана їх любити”, – повідомила адвокат.

Також прибічники РПЦвУ подали на Чубенко скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів (КДК), щоб у неї забрали адвокатське свідоцтво:”Бо я не люблю поліцію, кажу, що вони корумповані і неправильно діють, у тому числі щодо Московського Патріархату, а це – розпалювання міжконфесійної ворожнечі”.

“На їхню думку, я маю ставитися однаково і до одної, і до іншої Церкви і не маю права захищати Православну Церкву України”, – додала Чубенко.

Засідання КДК має відбутися вже сьогодні об 11-й годині.

Comments are closed.