НОВИНИ Рівень антисемітизму в Україні значно знизився за 2019 рік – звіт ОЄГУ

Об’єднана єврейська громада України (ОЄГУ) опублікувала звіт про прояви антисемітизму в Україні 2019 року, сформованого на підставі моніторингу, який проводиться нею регулярно.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Djc.com.ua.

Загалом у звіті перераховуються 66 випадків, які керівництво ОЄГУ інтерпретувало як прояв антисемітизму, з уточненнями, яка була реакція самої ОЄГУ і правоохоронних органів за станом на 31 грудня 2019 року.

У звіті також згадані три інциденти, пов’язані з органами державної влади, які описані як “негативні, але не антисемітські”.

Водночас наголошується, що кількість подібних випадків є значно меншими, ніж минулого року.

“2019 року Об’єднана єврейська громада України відзначає зниження рівня антисемітизму в країні. В цілому, рівень антисемітизму в Україні, згідно з методологією ОЄОУ, знизився на 27% в порівнянні з попереднім роком”, – йдеться у звіті.

В Україні звіти щодо проявів не тільки антисемітизму, а й інших видів ксенофобії готує “Група моніторингу прав національних меншин Конгресу національних громад України”. За попередніми даними, зведена доповідь (звіт) за весь 2019 рік була опублікована в кінці січня, однак, з поточними матеріалами по місяцях, аж до жовтня 2019 року, і за минулі роки (починаючи від 2007 року) можна ознайомитися за посиланням.

Comments are closed.