НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО У Михайлівському соборі відбулась панахида за загиблими захисниками України

У Михайлівському Золотоверхому соборі відбулась панахида за загиблими українськими захисниками Донецького аеропорту та усіма, хто загинув на сході України.

Помолитися за спокій полеглих прийшли родичі, знайомі героїв і самі кіборги, які боронили ДАП, йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Синодального управління військового духовенства ПЦУ.

У Михайлівському соборі помолились за полеглих кіборгів – захисників ДАПу

У Михайлівському Золотоверхому соборі відбулась панахида за загиблими українськими захисниками Донецького аеропорту та усіх, хто загинув на Сході України.

Опубліковано Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України Вівторок, 21 січня 2020 р.

Панахиду звершив Блаженнійший митрополит Епіфаній. Предстоятелю Церкви співслужив перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник, а також братія Золотоверхої обителі.

“Захисники Донецького аеропорту віддали своє життя за цілісність і незалежності української держави. Вони для нас дійсно є великими Героями, тому що з великої любові вони пішли захищати свою Богом дану землю. І ми їх називаємо, не випадково, людьми, які володіли надзвичайною силою, а саме цю силу їм давала любов і віра у Бога”, – сказав Блаженнійший Епіфаній після загальної панахиди.

“Ми молимося за новітніх наших героїв не тільки у такі, як сьогодні, пам’ятні дні. Молитва за ними лине до небес кожного дня по цілій Україні. Сотні наших капеланів, перебуваючи разом з військовими там, де цього вимагає служба, щоденно підносять молитви як за полеглих, так і за живих, щоб Господь оберігав їх від кулі ворога”, – сказав протоєрей Тарас Мельник.

Від імені усіх капеланів отець Тарас вітав кіборгів, які сьогодні прийшли на молитву за своїми полеглими побратимами у Михайлівському соборі.

За спільною панахидою молився також і Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.

“Нам усім треба робити все можливе, щоб мінімізувати той біль, який мають дружини, батьки, сім’ї, особливо діти. Всі ми, хто вижив, хто йде з нами, хто буде йти після нас, тобто наступні покоління, повинні бути впевненні, що ми стовідсотково йдемо правильною дорогою, щоб не допустити реваншу проросійських сил. Як би боляче не було, – це єдина правильна дорога. Інші дороги гірші і важчі, вони викличуть ще гірші, ще більш трагічні наслідки. Тому вони загинули недаремно. Вони загинули за Україну, вони загинули за майбутнє України”, – говорить генерал-майор Ігор Гордійчук.

Нагадаємо, 20 січня в Україні День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Comments are closed.