НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО “Дари Волхвів”. На стінах РПЦвУ українські митці нагадали про спецоперацію ФСБ

Українські художники й активісти провели мистецьку акцію, приурочену до шостої річниці спецоперації російських спецслужб – “Дари Волхвів” – під час якої російський “православний” олігарх Константін Малофєєв завіз в Україну фейкову церковну реліквію.

Тоді під прикриттям паломницьких заходів за участі главаря бойовиків Ігоря Гіркіна, в містах України здійснювалась активація російської агентури в Криму і на Донбасі.

Читайте також: Пристрасті за мощами: невігластво чи знущання над паствою?

Про це повідомляється на сторінці організації патріотів-волонтерів “Воїни Бобра” у Facebook.

Українські активісти вирішили нагадати про події шестирічної давнини, з яких розпочалась окупація Криму, за допомогою мистецької акції, проведеної 26 січня.

Так, на стінах Києво-Печерської лаври, що перебуває в юрисдикції РПЦ в Україні (УПЦ МП), вивісили плакат, на якому зображені Партріарх РПЦ Кирило, Ігор Гіркін, а також шоумен і радник секретаря РНБО Сергій Сивохо.

Автор картини – учасник мистецького спротиву окупації Донбасу Сергій Захаров.

Судячи з відео, картина провисіла недовго. Її грубо зірвав невідомий чоловік у чорному і дуже невиховано утилізував – зім’яв і викинув просто на вулиці біля дерева.

Незважаючи на це, картина виконала своє завдання, продемонструвавши, кому служить нинішне керівництво України.

Нагадаємо, останнім часом Сивохо активно взявся за покращення іміджу РПЦ в Україні (УПЦ МП), представляючи її “миротворцем”.

  • Костянтин Малофєєв – російський бізнесмен, олігарх. Брав активну участь в анексії Криму та окупації окремих районів Донецької та Луганської областей.
  • Саме фонд Василя Великого, що належить Малофєєву, організував привіз “Дарів Волхвів” до Криму у січні 2014 року, хоча у початковій програмі це не передбачалося. За свідченням коллаборанта екс-віце-прем’єра Криму Рустама Теміргаліева під прикриттям цієї “реліквії” приїхала делегація російських чиновників вести переговори щодо здачі Криму та його анексії.
  • Серед персоналу Малофєєва був помічений Ігор Гіркін у ролі начальника служби охорони, який пізніше брав участь у захопленні міста Слов’янськ Донецької області. А консультантом олігарха виступив Олександр Бородай, який “був обраний” “прем’єр-міністром” т.з. “ДНР”.

Comments are closed.