НОВИНИ Предстоятель ПЦУ Епіфаній розділив біль за жертв Голокосту

Предстоятель ПЦУ Епіфаній згадав жертв Голокосту.

“Сьогодні ми разом зі світовою спільнотою розділяємо біль за жертвами Голокосту – геноциду проти єврейського народу, страшного злочину проти людяності під час Другої світової війни, коли нацисти переслідували та знищували невинних людей виключно за ознакою їхньої етнічної та релігійної належності”, – написав владика на своїй сторінці у Facebook.

Митрополит наголосив, що ця трагедія минулого століття не має бути забутою. “Насамперед тому, що вона повинна бути попередженням для всього людства про небезпеку та наслідки, що таять в собі егоїзм, зверхність, ненависть, гординю та інші гріхи, які опановують людські серця і душі, витісняючи з них все богоугодне”, – зауважив владика Епіфаній.

“Людське життя – велика цінність і дар Божий, і ніхто не має права на нього зазіхати. Тож сьогодні долучімося до вшанування пам’яті жертв Голокоcту та розділімо біль втрати. Преподобний Паїсій Святогорець пише: “Коли ми розділяємо чужий біль, то в нас органічно зароджуються любов, співчуття, смирення, вдячність і прославлення Господа. І тоді наша молитва про ближнього стає угодною Богові й дієвою”. Світла пам’ять всім загиблим. Нехай подібне більше не повториться”, – додав Предстоятель ПЦУ.

Comments are closed.