СВІТ, ФОТО/ВІДЕО “Займись мною”. Кліп черниці за кілька днів зібрав 75 тисяч переглядів на YouTube

31 січня черниця випустила кліп “Займись мною” (це слова до Ісуса з молитви о. Долідно Роутоло), а вже сьогодні 5 лютого майже 75 тисяч людей переглянули його на YouTube.

“Займися мною” — так називається кліп, який представила сестра Яніна (Анна Качмажик). Із перших же секунд помітно, що це не аматорський запис, викладений у Мережу просто з бажання доброго серця. Це високопрофесійний продукт, хоч і не дуже пасує говорити такі сухі слова стосовно ніжної пісні-звертання до Спасителя, передає Credo.

Сестра Яніна належить до Згромадження Служниць Пресвятої Діви Непорочно Зачатої. Знімання проводилися у храмі Божого Провидіння у Варшаві (Вілянів). Це дебют с.Яніни, підготовлений з великим старанням і професійним умінням; цим кліпом і піснею сестра розпочинає своє особливе служіння.

Вона пропонує не “просто музику”, але хорошу музику і фаховий підхід до цієї сфери культурного життя, зокрема молодіжного життя, а нинішня молодь мало зацікавлена у непрофесійно зроблених речах, навіть якщо вони виходять від людей Церкви і самі по собі несуть гарний зміст.

Пісня “Займися мною” стане титульною для диску с.Яніни, вихід якого заплановано на квітень.

“Займися мною — це прагнення кожного серця, — цитує слова сестри Stacja7. — Кожен, без огляду на стать, колір шкіри, національність чи віросповідання, без огляду на соціальний статус, професійні ролі та політичні погляди — волає, різними голосами: займися мною! — щоби заспокоїти свій голод любові. Цей голод любові — єдина річ, перед якою всі рівні. Кожен хоче любити, хоче комусь себе віддати, хоче взаємності”.

Почесний протекторат над цим ліпом і очікуваним диском с.Яніни прийняли кардинал Казімєж Нич, архієпископ Войцей Поляк і саме Згромадження Сестер Служниць Пресвятої Діви Непорочно Зачатої.

Сестра стала у Польщі католицькою музичною “зіркою” завдяки своїй паломницькій переробці хіта “Деспасіто”, який набрав 2,5 млн переглядів на ютубі. Цей успіх став для неї несподіванкою, але й натхненням створити власний альбом. У цьому їй допомагає композитор Томаш Конфедерак. На дебютному альбомі с.Яніни плануються пісні у стилі поп з елементами фолку, кантрі, ритм-енд-блюз, блюґрасс. Усі тексти — авторства самої с.Яніни.

Comments are closed.