СВІТ Росіян від коронавірусу “лікуватимуть” освяченою водою з річки Йордан

У Росії члени релігійної організації запропонували жителям містечка Хімки, розташованого поряд з Москвою, свій засіб порятунку від коронавірусу, епідемією якого зараз лякають увесь світ.

“Певна асоціація християн готова безкоштовно роздати стражденним освячену воду з річки Йордану, яка запобіжить можливому зараженню”, – повідомляє видання Московський комсомолець.

Увагу хімкінців днями привернули незвичайні листівки, в яких пропонується прийти найближчої неділі за певною адресою й отримати свою порцію рятівної води.

Громадянам, які вирішили зателефонувати за номером для довідок, пояснили, що спочатку проповідники проведуть у конференцзалі представництва своєї асоціації лекцію про користь освяченої води, а потім вже роздадуть пляшечки з цілющою рідиною. “Не сама вода вб’є віруси і ваші страхи, а ваша віра в цю воду”, – пояснили вони.

Як зауважили на сторінці Misanthropic Church у Facebook, “лікувальну” акцію влаштували п’ятидесятники. “Чого тільки не придумаєш для монетизації релігії”, – йдеться у повідомленні.

Comments are closed.