СВІТ Очільника РПЦ знову заскочили з елітним годинником. Тепер з діамантами і шкірою алігатора

Патріарх РПЦ Кирило носить кілька елітних годинників, в тому числі Ulysse Nardin вартістю понад 16 тисяч доларів.

Про це повідомляють “Відкриті медіа”, які проаналізували фотографії московського Патріарха.

З моделлю Ulysse Nardin Dual Time на руці очільник РПЦ, зокрема, був присутній на початку 2018 року в Раді Федерації на зустрічі, присвяченій темі “Моральні цінності і майбутнє людства”. Ця модель 2005 року випуску інкрустована діамантами, поставляється з ремінцем зі шкіри алігатора і застібкою з нержавіючої сталі.

Зараз вона знята з виробництва, але в інтернет-магазинах такий годинник можна купити за 16,1 тисяч доларів.

Kommersant Photo/Gleb Schelkunov

Варто зазначити, що ця модель Ulysse Nardin коштує дешевше годинника Breguet, який раніше бачили у Кирила. 2012 року журналісти оцінювали їх в 30 тисяч доларів, тобто вдвічі дорожче нинішнього елітного примірника. Однак, якщо взяти до уваги падіння курсу долара, то в російській валюті обидва елітних годинника Патріарха коштують однаково – близько одного мільйона рублів.

Крім того, у листопаді 2019 року Патріарх прийшов на засідання II З’їзду Товариства російської словесності в МГУ з фінським спортивним годинником Suunto. Їх теж можна ідентифікувати зао фото “Коммерсанта”. Глава РПЦ обрав для себе модель Suunto 9 BARO Titanium вартістю 55 990 рублів. Годинник зроблений з титану, тримається на силіконовому ремінці, в них можна занурюватися в воду на глибину до 100 метрів.

Kommersant Photo/Gleb Schelkunov

Видання зазначає, що у прес-службі очільника РПЦ не відповіли на запитання, звідки у Патріарха з’явилися такі годинники.

Нагадаємо, що 2012 року Патріарх Кирило став героєм епічного скандалу. Тоді блогери виявили на сайті Патріархії відретушовану фотографію Патріарха, який сидів за столом. Годинника на його руці не було – але їхнє відображення можна було розгледіти у лакованій поверхні столу.

У цьому годиннику впізнали одну з моделей Breguet вартістю близько 30 тисяч доларів.

Патріархія спершу заперечувала, що хтось взагалі редагував цю фотографію глави РПЦ, але пізніше визнала, що фото дійсно відретушували, і вибачилася за інцидент. Сам Кирило тоді визнав, що йому дійсно подарували Breguet, проте він їх ніколи не одягав.

Російський телеведучий Володимир Соловйов розповів зі слів Предстоятеля Церкви, що єдиний годинник, який той дійсно носить – це “російський, недорогий годинник з гербом”, подарований йому Дмитром Медведєвим під час його президентства.

Comments are closed.