СВІТ У грузинському монастирі вбито росіянина

Тіло громадянина РФ з ножовим пораненням було виявлено 5 лютого в одній з келій Марткопського монастиря Грузинського Патріархату, розташованого за 25 км на схід від Тбілісі.

Про це повідомила телекомпанія “Руставі-2”, передає Credo Press. За даними журналістів, убитий росіянин останній рік проживав у цій обителі.

У МВС Грузії заявили, що порушено кримінальну справу, розслідування ведеться за ст. 108 Кримінального кодексу Грузії (умисне вбивство).

“Інтерфакс” цитує коментар настоятеля монастиря Веніаміна. За його словами, у вбивстві підозрюється чоловік, який так само, як і вбитий, періодично приходив пожити в обителі. Убитий і підозрюваний жили в одній келії.

“Убитий протягом року приходив до мене, в місяць 10-20 днів залишався в монастирі, його звали Ігор, він рік тому приїхав з Москви, свого будинку у нього не було, він залишався або у мене, або у своїх друзів. У нього були проблеми зі здоров’ям, турбували легені. Тут повітря чисте, він лікувався і молився”, – сказав отець Веніамін.

Що стосується ймовірного вбивці, якого розшукує поліція, то, за словами настоятеля, як з’ясувалося, ця людина раніше провела в ув’язненні 18 років і мала психічний розлад.

“Я не знав, що він був судимий, але, коли він жив у монастирі, виконував всі доручення, і я не бачив, щоб у нього були з кимось конфлікти. Він не був агресивним щодо інших”, – сказав отець Веніамін, висловивши надію, що поліція з’ясує, що саме сталося в келії.

Comments are closed.