СВІТ Кіпрський архієпископ успішно переніс операцію з видалення пухлини

Архієпископ Кіпрський Хризостом успішно переніс операцію на печінці у США та вже повернувся на батьківщину.

Про це повідомляє Orthodox Times.

У 78-річного Предстоятеля Кіпрської архієпископії був діагностований рак печінки. 27 січня він вилетів на лікування до США і був госпіталізований в медичному центрі міста Шарлотт (шт. Північна Кароліна). 31 січня йому зробили операцію, а вже 2 лютого він зміг бути присутнім на літургії в свято Стрітення Господнього (за новим стилем) у місцевому грецькому соборі.

На батьківщину ієрарх повернувся 6 лютого, а наступного ранку співробітники архієпископії, священнослужителі, родичі і друзі Хризостома зібралися привітати його в зв’язку з благополучним результатом лікування і поверненням.

За словами Архієпископа, його оперував “лікар світового класу”, який зміг видалити всі пухлини за одну операцію, замість запланованих двох.

“Слава Богу, мені вже значно краще. Я не приховую того, що мені було важко наважитись на візит до медичного центру, але я повинен визнати, що я був в хороших руках”, -сказав архієпископ Хризостом.

8 лютого Хризостом дав інтерв’ю кіпрському телебаченню, де розповів про дзвінок, що надійшов йому від Вселенського Патріарха Варфоломія. Владика побажав архієпископу якнайшвидшого одужання і запросив до Стамбула послужити літургію у день Торжества Православ’я, яке цього року відзначається 8 березня.

Comments are closed.