СВІТ Делегація РПЦ у Ватикані обговорила розширення співпраці зі Святим Престолом

12 лютого, у четверту річницю зустрічі Папи Римського Франциска і Патріарха РПЦ Кирила Гундяєва, у Римі відбулось засідання спільної робочої групи зі співробітництва між РПЦ МП і Святим Престолом.

Російську делегацію очолював голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон Алфєєв. З боку Святого Престолу у зустрічі, зокрема, взяв участь голова Папської ради зі сприяння християнській єдності кардинал Курт Кох.

Як повідомляє Служба комунікації ВЗЦЗ МП, учасники засідання відзначили результати праць Спільної робочої групи за минулий період.

Митрополит Іларіон наголосив на “великому значенні розширення компетенції Спільної робочої групи внесенням до неї соціальної проблематики, що дозволить істотно розширити область взаємодії між Російською Православною Церквою і Римсько-Католицькою Церквою”.

Члени Спільної робочої групи обговорили і намітили до реалізації низку нових проєктів в культурній та соціальній сферах на 2020-21 роки, зокрема, проєкти, що стосуються гуманітарної допомоги жителям Сирії, які постраждали під час війни.

Читайте також: У розбомбленій Росією Сирії РПЦ відкриє центр допомоги дітям, постраждалим від війни

Comments are closed.