СВІТ Російський комуніст заявив, що “моральний кодекс будівника комунізму списали з Біблії”

Російська комуністична партія (КПРФ) не заперечує проти ініціативи Патріарха РПЦ Кирила щодо згадки Бога в преамбулі Конституції РФ.

Про це заявив лідер комуністів з Держдуми Геннадій Зюганов, повідомляє російський Інтерфакс.

Зокрема, російський комуніст заявив, що цей “образ” відповідає “духовним цінностям нашої держави”.

Читайте також: Провал Кирила і Путіна. Як РПЦ плела велику змову проти України і зазнала фіаско

Більш того, він висловив думку, що біблійні сюжети стали частиною комуністичної ідеології. Наприклад, одне з гасел комунізму “Хто не працює, той і не їсть”, міститься в текстах Біблії, вважає Зюганов.

“Власне кажучи, ми багато в чому моральний кодекс будівника комунізму списали з Біблії”, – заявив лідер КПРФ Геннадій Зюганов.

Натомість російський публіцист Алєксандр Нєвзоров розкритикував ініціативу очільника РПЦ, зауваживши, що інше слово з трьох букв, яке починається на “х”, стане краще виражати ставлення політиків РФ до росіян, передає Диалог.UA.

“У цю Конституцію можна вписати будь-яке слово з трьох букв.[…] слово, яке на букву “х” з трьох букв, якщо ще до нього додати слово “вам”, то в нього помістилося б усе уявлення влади про права та свободи так званого народу”, – заявив Нєвзоров у ефірі радіостанції “Ехо Москви”.

Нєвзоров також додав, що глава РПЦ розмірковує про Бога, але при цьому говорить лише про свій бізнес, ще й з позицій сили.

Comments are closed.