НОВИНИ Епіфаній обговорив із представником Зеленського в Криму утиски віряни ПЦУ

У п’ятницю, 14 лютого, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів зустріч з постійним представником президента України в окупованому Криму Антоном Кориневичем, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Представника президента супроводжували перший заступник Дар‘я Свиридова та заступник Таміла Ташева. На зустрічі також був присутній голова громадського об’єднання родичів політв‘язнів Кремля Ігор Котелянець.

Його Блаженство обговорив з високоповажними гостями складну ситуацію в анексованому Криму та на окупованій частині Донбасу. Йшлося, зокрема, про значні утиски, яких в Криму зазнають віряни ПЦУ, в очолюваній архієпископом Климентом єпархії, та представники кримськотатарського народу.

Митрополит Епіфаній розповів про низку зустрічей, під час його візиту в США та про спілкування з Держсекретарем Майклом Помпео в Києві, в ході яких неодноразово піднімалося питання щодо порушення прав людини, зокрема на свободу віросповідання, на окупованих країною-агресором територіях.

Також сторони звернули особливу увагу на ганебний факт утримування Росією політв’язнів, приблизно 80% з яких складають кримські татари.

Comments are closed.