НОВИНИ, СВІТ РПЦ назвала “безкоштовними повіями” жінок, які живуть з чоловіками без шлюбу

У РПЦ назвали жінок, які живуть з чоловіками без штампу в паспорті, “безкоштовними повіями”. Російські церковники впевнені, що чоловіки, про яких кажуть, що вони мають цивільний шлюб із жінкою, за офіційних дружин їх не вважають, оскільки ті просто безоплатно надають свої послуги.

Таку думку висловив голова патріаршої комісії з питань сім’ї протоієрей Димитро Смирнов, повідомляє російський “Інтерфакс“.

За словами Смирнова, цивільні дружини – це “тимчасова втіха”. На його думку, російські жінки “самі не розуміють, що таке шлюб”.

“Не хочеться сказати: “я безкоштовна повія “, тому говорять: “у мене цивільний шлюб “. Здрастуйте! Та ні, ти просто безкоштовно надаєш послуги – і все, а так тебе ніхто за дружину не вважає”, – заявив протоієрей РПЦ Димитро Смирнов.

При цьому, священик зазначив, що в Росії заміжніх жінок на мільйони більше, ніж одружених чоловіків.  Він пояснив це тим, що чимало чоловіків живуть у цивільному шлюбі. На думку Смирнова, вони не вважають за офіційних дружин тих, із ким живуть подібним чином.

“Як так може бути? Та дуже просто: ті чоловіки, про яких кажуть, що вони одружені цивільним шлюбом, вони не вважають їх за дружин, це просто тимчасова втіха. Тому що якби він ставився до неї як до дружини – ну що, важко зареєструватися, чи що? Та ні, жодних труднощів”, – висловився представник російської церкви.

Comments are closed.