СВІТ Протоєрей РПЦ відраджує росіянкок виходити заміж за мусульман і атеїстів

У Російській Православній Церкві не радять православним росіянкам виходити заміж за мусульман, єговістів, комуністів і атеїстів.

Тим жінкам, які не змогли знайти чоловіка в Росії, глава патріаршої комісії у справах сім’ї протоієрей Димитрій Смирнов порадив їхати в Африку, передає Інтерфакс-Релігія

За словами священнослужителя, в Африці живе багато християн, а РПЦ доброзичливо налаштована до шлюбів з представниками інших християнських конфесій.

“Якщо людина християнин – ну, припустимо, католик або лютеранин. Ну, на самий крайній випадок – баптист, але не далі. Ніякий адвентист сьомого дня для цього ніяк не підходить, хоча вони будуть стверджувати, як і єговісти, що вони християни”, – пояснив протоієрей.

Укладати шлюби з іновірцями і атеїстами, на думку священнослужителя, не можна. Такі шлюби церква не зможе благословити.

“Церква – вона складається з малих домашніх церков. А як можна будувати церкву з мусульманином, з єговістом, з комуністом, з атеїстом? Це не буде домашня церква, це буде невідомо що”, – зазначив він.

Як нагадує Духовний фронт України, у Новому Завіті ніде немає заборони одружуватись із не християнами чи не віруючими. “Iншим же кажу я, а не Гос­подь: коли який брат має жiн­ку невiруючу, i вона згодна жити з ним, то вiн не повинен залишати її; i жiнка, яка має чоловiка невiруючого, i вiн згодний жити з нею, не повинна залишати його. Бо невiруючий чоловiк освячується жiнкою вiруючою, невiрую­ча жiнка освячується вiруючим чоловiком. Iнакше дiти вашi були б нечистими, а тепер святi”. (1 Кор 7:12-14).

Також, на думку Смирнова, жінки, які живуть з чоловіками без шлюбу, є “безкоштовними повіями”. Ця заява викликала чималий резонанс у російському суспільстві, тож скандальному протоєрею довелося пояснювати, мовляв, його висловлювання було спрямоване до бесчесних чоловіків та не мало на меті ображати жінок.

Comments are closed.