НОВИНИ У Дніпрі вшанували пам’ять українських бійців, загиблих у боях за Дебальцеве

У Дніпрі 18 лютого на Алеї пам’яті відбулась акція зі вшанування пам’яті українських бійців, загиблих у боях за Дебальцеве. Захід відбувся з ініціативи громадськості, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Учасники акції – громадські активісти, волонтери, священики, рідні загиблих на Донбасі бійців – запалили лампадки та свічки й разом виконали гімн України. Загиблих під Дебальцевим бійців згадали поіменно.

«Зараз триває російсько-українська війна. Маємо згадати наших загиблих друзів, синів, дочок поіменно, так, як їх називали за життя. Цим самим ми засвідчимо, що вони не забуті, ми засвітимо світло пам’яті. Це ті герої, який варто пам’ятати», – сказав капелан Дмитро Поворотний.

Військові священники Православної Церкви України звершили панахиду за воїнами, які віддали життя захищаючи Батьківщину.

Довідка

Бої за місто Дебальцеве тривали з 21 січня до 18 лютого 2015 року. Із падінням Донецького аеропорту сили окупаційних корпусів почали наступ на місто, що є великим залізничним вузлом та лежить на автошляху міжнародного значення і поєднує Луганськ із Донецьком. Загинули 110 військовослужбовців, 270 було поранено, свідчать офіційні цифри Генштабу. Але неофіційно називають більші цифри втрат.

 

Comments are closed.