СВІТ Елладська Церква: Святе Причастя не може стати причиною передачі хвороби

Священний Синод Елладської архієпископії на позачерговому засіданні 9 березня ухвалив, що Святе Причастя не може бути причиною передачі коронавірусу.

Про це повідомляє Orthodox Times.

У відповідь на страхи, що виникли останнім часом, і на заклики припинити причастя, Священний Синод Церкви Греції ясно дав зрозуміти у своїй заяві, що віряни продовжать приймати Святе Причастя як зазвичай, йдеться у публікації.

Зазначається, що Елладська Церква не засуджує тих, хто боїться брати участь у причасті, але чітко заявляє про свою віру і закликає учасників публічних дебатів поважати цю віру і вільний вибір людей, які продовжують брати участь у церковному таїнстві.

“Синод заявив, що Святе Причастя не може стати причиною передачі хвороби, тому що отримання Святого Причастя, навіть у розпал пандемії, є проявом любові, яка перемагає все”, – йдеться у публікації.

Водночас Синод Елладської Церкви підтримав необхідність дотримуватися усіх рекомендацій компетентних державних органів для запобігання поширенню коронавірусу. Для цього серед вірян поширюватимуть відповідні брошюри з переліком профілактичних заходів:

– регулярне і ретельне миття рук з милом;

– застосування алкогольних антисептиків;

– тримати дистанцію від кого-небудь з симптомами захворювання;

– ретельне очищення поверхонь і належна вентиляція церков та інших церковних об’єктів;

– уникати людних місць, а також обіймів і поцілунків.

Comments are closed.