ДУМКИ Повне обнулення. Як РПЦ втрачає Росію через підтримку держперевороту Путіна

На початку березня Ватикан відкрив свої архіви часів Другої світової. Вони трималися у таємниці через підозри, що Папа Пій XII, який очолював в ті роки Католицьку Церкву, закривав очі на масові вбивства нацистами євреїв. Тепер історики зможуть, вивчивши документи, розібратися – чи це так. Самого Пія XII іноді називають образливо “Папою Гітлера”.

Про це йдеться у блозі Telegram-каналу “СерпомПо”, опублікованому на сайті видання “Ехо Москви”.

А що наша РПЦ? Що з Кирилом – “Патріархом Путіна”? Як щодо колаборації РПЦ з авторитарним російським режимом? Що ця установа зі своєю “соціальною доктриною” робить для захисту політичних в’язнів режиму? Як виступає проти репресій, катувань з боку політичної поліції – ФСБ?

І найголовніше на сьогоднішній день – де висловлена РПЦ думка про державний переворот, що проводиться в Росії Путіним?

Що ж ви затихли, зачаїлися, обласкані в кремлях, посипані золотом “святі отці”?

Де трубний глас обурення кліру слабким “вершником Апокаліпсису”, який стрибає, теліпаючись в сідлі на 20-річному коні, зі списом “державотворчого народу” напереваги?

Мовчання. Тільки свічки тріщать в церквах. Та коти, нявкаючи, задоволено мружачись, гуляють біля церковних стін.

У тяжку годину випробувань РПЦ знову виявилася не з народом, не з його сподіваннями і потребами, а з цинічною, підлою камаріллєю, яка обібрала країну. Вірно служачи її опорою. Прикидаючись, що нічого особливого в країні не відбувається.

Для того, щоб оцінити поведінку РПЦ, історикам майбутнього не знадобиться вивчати її архіви. Все видно сьогодні. Все наочно.

Обслуговуючи Путіна з його війною проти України, які не піддавши його анафемі, не відлучивши від Церкви його разом з подільниками, РПЦ втратила Україну.

Підтримуючи, ухвалюючи державний переворот Путіна, РПЦ втрачає Росію.

Comments are closed.