НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Епіфаній очолив всеукраїнську молитву за припинення пандемії коронавірусу

У Хрестопоклонну неділю Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершує Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі за припинення пандемії коронавірусу.

“Під час неї лунатиме всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії)”, – написав Епіфаній на своїй сторінці у Facebook, де наживо транслюється служіння.

У Хрестопоклонну неділю звершую Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Під час неї лунатиме всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Сьогодні наша спільна молитва лунає до Бога по всій Україні, хоча і дистанційно, адже діють карантинні обмеження, але ми – духовно разом. Просімо в Господа милосердя, сил та терпіння пережити цей складний період та подолати хворобу. Ми щиросердно молимо про здоров’я для тих, хто захворів, та для лікарів, які допомагають їм одужати.

Бережімо себе та один одного! З Богом пройдемо всі випробування!

Posted by Митрополит Епіфаній on Sunday, March 22, 2020

“Сьогодні наша спільна молитва лунає до Бога по всій Україні, хоча і дистанційно, адже діють карантинні обмеження, але ми – духовно разом”, – наголосив Предстоятель.

“Просімо в Господа милосердя, сил та терпіння пережити цей складний період та подолати хворобу. Ми щиросердно молимо про здоров’я для тих, хто захворів, та для лікарів, які допомагають їм одужати. Бережімо себе та один одного! З Богом пройдемо всі випробування!”, – додав Епіфаній.

Comments are closed.