НОВИНИ Де заразилися молдаванки. У Почаївській лаврі заявляють, що у них коронавірусу немає

Двох мешканок молдавського села Варниця екстрено госпіталізували до лікарні Кишинева з симптомами коронавірусної інфекції.

Як пише Noi.md, 13 березня вони повернулися з України, де провели чотири дні в одному з православних монастирів, передає ТСН.ua.

Під час паломництва жінки пересувалися автівкою з ще двома попутницями, в однієї з яких у Молдові підтвердили діагноз “коронавірусна інфекція”.

Рух через КПП “Бендери – Варниця” повністю перекрито.

Раніше українські ЗМІ з посиланням на заяву президента Ігоря Додона написали, що молдаванки заразилися під час відвідин Почаївської лаври у Тернопільській області.

У монастирі спростували це повідомлення та звинуватили журналістів, а за компанію чомусь ще й владу.

“Повідомляємо вам, що в нашій святій обителі богослужіння відбуваються відповідно до Статуту, випадків зараження коронавірусом не зафіксовано… Журналістам, які поспішають поширювати такі новини без належної перевірки, нагадуємо про такі поняття, як совість і відповідальність. Подача новин про релігійне життя у такому контексті вірян від відвідування богослужінь не одверне, а навпаки посилить невдоволення та недовіру до влади, тому що люди вважатимуть, що це влада таким чином намагається впливати на свідомість людей, перешкоджаючи їм відвідувати храми”, – йдеться в повідомленні.

Comments are closed.