НОВИНИ Глава УГКЦ запросив вірян до спільної молитви 25 квітня

Патріарх УГКЦ Святослав закликав вірян у середу, 25 березня, о 13-й годині приєднатися до вселенської молитви за припинення епідемії короновірусу.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

“Прошу всіх у духовній єдності пережити завтрашній день. Крім того, 25 березня — це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому цього дня весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, молитиметься спільну екуменічну вселенську молитву за припинення пандемії коронавірусу. Прошу всіх завтра, у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках, єднатися із Святішим Отцем і з нами, які зберуться в Патріаршому соборі у спільній молитві”, — зазначив Глава УГКЦ.

У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13:00 за київським (о 12:00 за римським) часом. Молитву транслюватиме “Живе телебачення”. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі “Живого ТБ” в мережі YouTube або сторінці “Живого ТБ” у Facebook.

Нагадаємо, ВРЦіРО оголосила 25 березня днем молитви і посту за Україну. У зв’язку з цим Церкви і релігійні організації України будуть об’єднані в пості й молитві.

Крім того, у п’ятницю, 27 березня, Папа Римський оголосить надзвичайну молитву “Urbi et Orbi” (Місту і світу). Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва.

“Для того щоб широко відчинити двері Божого милосердя і вилити Божу благодать на весь світ, Святіший Отець закликає взяти в ній участь. На завершення молитви Папа Франциск уділить повний відпуст усім тим, хто з ним єднатиметься у молитві”, — додав Блаженніший Святослав.

Молитва розпочнеться о 19:00 за київським (о 18:00 за римським) часом. Спільне моління транслюватимуть засоби масової інформації, зокрема “Живе ТБ”.

“Молімося, будьмо разом, будьмо з Богом”, — закликав вірян Предстоятель УГКЦ.

Зазначимо, що Предстоятель ПЦУ Епіфаній провів спільну молитву за хворих і медиків 25 березня о 12:00.

Comments are closed.