ДУМКИ Як РПЦвУ заперечуватиме зараження вірних короновірусом у своїх храмах?

Схоже РПЦвУ за будь-яку ціну готова захищатись від звинувачень. Саме такий висновок можна зробити з інтерв’ю архієпископа Боярського Феодосія для СПЖ, пише Cerkvarium.

Зокрема на питання журналіста чи готова РПЦвУ до звинувачень, якщо у разі відмови закрити храми, хтось з їхніх вірян захворіє та помре, архієпископ відповів наступне:

«…якщо Господь попустить, і все ж якась гаряча голова знову захоче розіграти на горі людей релігійну карту, Церква, безумовно, вдасться до всіх методів правового та інформаційного захисту: як на місцевому, так і на центральному рівні, а якщо потрібно, в міжнародних судах. Будь-яке таке звинувачення буде передаватися максимальному інформаційному розголосу, буде перебувати під пильною увагою незалежних журналістів і міжнародної громадськості. З огляду на загальний фон тиску на нашу Церкву, про який прекрасно інформовано світове співтовариство, такі провокації не залишаться без уваги…».

Читайте також: Почаївська лавра і коронавірус: заражені паломники та реакція РПЦвУ

Видання зазначає, можна зробити висновок, що РПЦвУ буде максимально пручатися визнанню того, що хтось з її вірних захворів. Відповідно вони запускатимуть відповідні інформаційні кампанії, для відбілення власної репутації. Також можна очікувати судових позовів стосовно тих, хто наважиться заявити, що вірні РПЦвУ заразились у церкві і від того зараження померли.

Comments are closed.