НОВИНИ Ломаченко порадив православним малювати хрести на дверях. Потім вибачився

Український чемпіон світу Василь Ломаченко на своїй офіційній сторінці в Instagram опублікував звернення до православних християн.

Боксер переказав поради від святих отців Афону – малювати хрести на зворотному боці дверей будинків.

“Святі отці гори Афон закликають сьогодні всіх православних християн зробити хрест на зворотному боці дверей будинків. Якщо у вас немає хреста, то можете його зробити пальцем, зануривши його в оливкову олія. Це серйозно, оскільки вчора був відслужений паракліс Божої Матері, і ці вказівки були дані (відкриті) самою Богородицею ченцям на Святій горі”, – написав Ломаченко.

Своє звернення він опублікував після того, як стало відомо про підтвердження коронавірусу у ченця на Афоні. Через деякий час боксер вирішив видалити пост зі stories.

За деякий час він в окремій публікації вибачився перед православними християнами за свою публікацію. “Приношу свої вибачення всім православним. Попередній пост я повинен був спочатку перевірити через достовірне джерело, а потім викладати його. Я видалив його у зв’язку з тим, що ця інформація виявилася фейковою. Ще раз вибачте. І спаси, Господи, нас всіх”, – написав боксер.

Comments are closed.