НОВИНИ Онуфрій звернувся до своєї пастви: храми РПЦвУ закриватися не будуть

Очільник РПЦ в Україні митрополит Онуфрій звернувся до своєї пастви у зв’язку з пандемією коронавірусу. Він наголосив, що храми РПЦвУ на час карантину не закриватимуться.

“Ми не повинні повставати проти того режиму, який вносить з собою коронавірус – технічних, санітарних норм, які потрібно виконувати для того, щоб не допустити поширення цього вірусу. Ми повинні їх дотримуватися. Не слід цим нехтувати”, – сказав він.

Водночас він попросив вірян, які вже захворіли, молитися вдома або в лікарні. Якщо такі парафіяни захочуть причаститися, священнослужитель прийде до них.

Він також додав, що “Божа сила, яка подається нам через лікарів і ліки, знищує коронавірус”.

“Нехай Бог допомагає нам, щоб ви були дисциплінованими, тому що дисципліна завжди потрібна. Особливо – коли навколо небезпека”, – сказав Онуфрій.

Нагадаємо, 19 березня Вселенський патріарх Варфоломій наказав церквам припинити проводити служби і обряди до кінця березня задля боротьби з поширенням коронавірусу.

24 березня Православна церква України дозволила проведення богослужінь у храмах самими лише священнослужителями та церковнослужителями і співаками без особистої присутності мирян. Натомість віряни мають долучатись до служби онлайн і не йти до храму.

Comments are closed.