НОВИНИ, СВІТ РПЦ оголосила своїх батюшок лікарями і відмовився закривати церкви

У РПЦ пояснили відмову закрити храми і назвали священників духовними лікарями. Глава синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Лейгода написав про це в своєму Telegram-каналі.

“Безвідповідальні джерела постять дивні версії, що російська православна церква не закриває храми і монастирі нібито тому, що не хоче відмовитися від доходів. І храми порівнюються з ресторанами, які були змушені “мужньо і відповідально” закритися”, – заявив Легойда.

За його словами, якщо людина вірить, що Бога немає, то може твердити, що храми – пункти обміну грошей на свічки. Однак той, хто хоч раз був в церкві, розуміє, що це неправда.

“Священник – це духовний лікар, який, подібно до лікаря фізичного, зобов’язаний приймати людей, що приходять до нього, як би йому не хотілося самоізолюватись”, – підкреслив Легойда.

Він зазначив, що багато хто зі священників старше за 65 років. Як і лікарів, їх ніхто не звільнить від виконання обов’язку, а також ніхто не відправить на карантин, як офіцерів, вважає представник церкви.

“Священники так само, як і лікарі, підуть (і ходять) додому до людей похилого віку і в лікарні до інфікованих”, – пояснив Легойда.

Comments are closed.