НОВИНИ Сестри милосердя РПЦвУ роздавали маски й антисептик на вулицях Києва

Сестри милосердя Марфо-Маріїнської обителі РПЦ в Україні (УПЦ МП) 28 березня роздавали на вулицях Києва одноразові маски, засоби дезінфекції рук, брошури з рекомендаціями щодо профілактики коронарівуса і молитвою, а також натільні хрестики, Євангелія, молитовники та духовну літературу.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ РПЦвУ.

“Для зміцнення віри і з огляду на всю серйозність і складність епідобставини, перш за все, ми приготували для роздачі одноразові маски і засоби дезінфекції рук. І, звичайно, пам’ятку з Молитвою про позбавлення від згубної епідемії, які з радістю брали перехожі, — розповіли сестри милосердя. — А також хрестики, іконочки, книги Євангелія від Марка, Ази Православ’я, молитовники”.

Сестри милосердя повідомили, що за період карантину роздали 2000 одноразових масок та продуктові набори для нужденних, надали матеріальну і духовну допомогу.

Нагадаємо, що в умовах надзвичайної ситуації, запровадженої через епідемію коронавірусу, Синод РПЦвУ досі не змінив порядок причастя, а віряни і священнослужителі у храмах не дотримуються карантинних заходів.

Водночас ПЦУ дозволила вірянам не ходити на службу до храмів на час епідемії.

Comments are closed.