НОВИНИ Ще у двох священників з Тернопільщини підтвердили коронавірус

На Тернопільщині станом на ранок 28 березня лабораторно підтверджено вже 43 випадки коронавірусу. Як з’ясувалося, серед нових заражених – двоє священників.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на ТеNews.

Так, стало відомо про захворювання на коронавірус настоятеля УГКЦ сіл Буряківка та Попівці Заліщицького району. Заразився COVID-19 і священник Лемківської церкви, що розташована в урочищі Бичова Монастириського району.

Також у тому ж таки Монастириському районі коронавірус виявили у 21 медика.

“Заражені 7 лікарів, 8 медсестер, 6 молодших медсестер. Найбільшою проблемою зараз є брак тестів. Мобілізовані всі наявні ресурси району на забезпечення всім необхідним районної лікарні”, – написав заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь у Facebook.

Як повідомлялось раніше, 19 березня діагностували перший випадок зараження коронавірусом у Тернопільській області – у 57-річного священника УГКЦ. Повідомлялось, що священник встиг провести п’ять богослужінь і два похорони від того часу, як занедужав. Він заразив щонайменше одного чоловіка, який згодом помер.

Сам священник перебуває у реанімації Тернопільської клінічної лікарні у важкому стані під апаратом штучної вентиляції легень. Лікарі борються за його життя.

Comments are closed.