НОВИНИ Опубліковано випуск газети ПЦУ з порадами на час карантину

Православна Церква України адаптується до нових реалій, спричинених епідемією коронавірусу, повідомили у пресслужбі ПЦУ і сповістили, що новий номер газети “Моя Церква”, присвячений тому, як пережити карантин з користю для душі, вже доступний онлайн.

Зазначається, що підписникам газети квітневий номер вже доставлений поштою.

“У який спосіб вірянам зараз брати участь у Таїнствах Сповіді та Причастя? Як, дотримуючись карантину, дбати і про свій духовний розвиток? Зрозумілі й чіткі практичні настанови Священного Синоду Православної Церкви України для священнослужителів та вірян ви знайдете на шпальтах нового випуску. А ще – молитву за медиків, які жертовно рятують життя у небезпечний час, та молитву за припинення пошесті згубної (епідемії)”, – йдеться у повідомленні ПЦУ.

Читайте газету "Моя Церква" онлайн!

Читайте газету «Моя Церква» онлайн!Сьогодні життя всіх українців докорінно змінилося. Виявилося, що речі, які ми сприймали як належне – від прогулянки містом до особистого спілкування, дружніх обіймів, недільних відвідин храму з родиною – можуть тимчасово зникнути з нашого життя. Тож ми адаптуємося до нових реалій. Наприклад, новий номер нашої газети, присвячений тому, як пережити карантин з користю для душі, можна переглянути у відкритому доступі онлайн. Підписникам газети квітневий номер вже доставлений поштою. У який спосіб вірянам зараз брати участь у Таїнствах Сповіді та Причастя? Як, дотримуючись карантину, дбати і про свій духовний розвиток? Зрозумілі й чіткі практичні настанови Священного Синоду Православної Церкви України для священнослужителів та вірян ви знайдете на шпальтах нового випуску. А ще – молитву за медиків, які жертовно рятують життя у небезпечний час, та молитву за припинення пошесті згубної (епідемії).Вже незабаром, 12 квітня, розпочинається Страсна седмиця. Чи знали ви, що кожен її день покликаний нагадати нам про певну євангельську подію, щоб ми замислилися над її значенням? Детально про Страсний тиждень читайте на шпальтах газети. А також шукайте пізнавальний матеріал про те, як працюють іконописці, особливу символіку кольорів і відтінків, сюжети та матеріали, що використовуються у написанні ікон. Квітневий номер газети «Моя Церква» читайте онлайн за посиланням: bit.ly/3bBTo45#Церква_з_Тобою

Опубліковано Православна Церква України Понеділок, 30 березня 2020 р.

Також у ПЦУ нагадали, що вже незабаром, 12 квітня, розпочинається Страсна седмиця.

“Чи знали ви, що кожен її день покликаний нагадати нам про певну євангельську подію, щоб ми замислилися над її значенням? Детально про Страсний тиждень читайте на шпальтах газети. А також шукайте пізнавальний матеріал про те, як працюють іконописці, особливу символіку кольорів і відтінків, сюжети та матеріали, що використовуються у написанні ікон”, – додали у пресслужбі.

Квітневий номер газети “Моя Церква” читайте онлайн за цим посиланням.

Comments are closed.