НОВИНИ, СВІТ Пошуки молитов у Google зросли до найвищого рівня за останні п’ять років – дослідження

За останні кілька тижнів кількість пошуків слова “молитва” в Google значно збільшилась у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на видання Слово про Слово.

Джанет Сіндінг Бентцен, доцент Копенгагенського університету та виконавчий директор Асоціації з вивчення релігії, економіки та культури, у понеділок опублікувала попередній проєкт документа під назвою “У кризі, ми молимось: релігійність та COVID- 19 Пандемія”.

Бентцен проаналізувала інтернет-пошуки молитви у 75 країнах і повідомив, що “інтенсивність пошуку молитви подвоюється на кожні 80 000 нових зареєстрованих випадків COVID-19”.

“У кризові періоди люди схильні звертатися до релігії для зняття стресу та пояснення. Пандемія COVID-19 2020 року не є винятком, – пише релігієзнавчиня у рефераті. – Я підтверджую, що пошуки Google у молитві злетіли під час березня 2020 року, коли COVID-19 став глобальним”.

Бентцен виявила, що протягом березня Інтернет-пошуки молитви “зросли до найвищого рівня за останні п’ять років, для яких доступні порівняльні дані пошуку Google, перевершивши всі інші важливі події, які в іншому випадку викликають посилений попит на молитву, наприклад, Різдво, Великдень та ін. Рамадан”.

“Я вважаю, що посилені пошуки молитви під час пандемії COVID-19 є глобальними: це відбувається на всіх континентах і для християн, і для мусульман. Навіть Данія, одна з найменш релігійних країн світу, бачить систематичні посилення пошуків молитви в Інтернеті”, – продовжила вона.

“Сплеск в основному збігається зі збільшенням зареєстрованих випадків COVID-19, а не зростанням смертності. Інтенсивність молитов також зростає в країнах, які нещодавно самі постраждали від пандемії”, – додала вчена.

За останні кілька тижнів, коли коронавірус поширився у Сполучених Штатах, велика кількість Церков скасували свої Богослужіння та перейшли в онлайн.

Деякі Церкви повідомили про різке збільшення кількості оглядів в Інтернеті для своїх Богослужінь, наприклад, церква Лейквуда пастора Джоеля Остіна, розташована в Х’юстоні, штат Техас, і пастор Роберт Джеффресс з першої баптистської церкви Далласа.

Comments are closed.