НОВИНИ СКУ просить перейти до віртуальних богослужінь на час пандемії

Свiтовий конґрес українців (СКУ) в умовах пандемії коронавірусної інфекції Covid-19 запрошує українців долучитися до богослужінь онлайн.

Про це йдеться на сайті СКУ, передає РІСУ.

“В умовах глобального карантину ми більше не можемо відвідувати храми, але ніщо не заважає долучитися до недільної літургії онлайн. Будьмо відповідальні за своє здоров’я та здоров’я своїх ближніх. Пропонуємо посилання на трансляції богослужінь, до яких кожен може приєднатися з дому”, – зазначили в СКУ.

Зокрема, щонедільні трансляції, починаючи від 29 березня, можна побачити на каналі UA: Перший, UA: Крим. Перегляд відкритий для Північної Америки та Європи.

Розклад трансляцій, час за Києвом:

9:30 – недільна свята меса Римсько-Католицької Церкви в Україні (пряма трансляція)

10:00 –  божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної Церкви України та всеукраїнська молитва (пряма трансляція)

11:30 – недільна літургія Української Греко-Католицької Церкви (пряма трансляція)

Крім того, як зазначається, не лише в неділю, але й в інші святкові дні, літургії з Михайлівського Золотоверхого монастиря ПЦУ у Києві можна переглядати в соціальній мережі.

Трансляції з Патріаршого Собору Воскресіння Хрестового УГКЦ у Києві доступні на каналі Церкви. Долучитися до Меси у латинському обряді  також можна перейшовши на сайт.

Напередодні кожної неділі Релігійна інформаційна служба України оновлює список українських храмів, звідки ведуться онлайн-трансляції. Десятки каналів богослужінь в Північній Америці та Європі, Східних Католицьких та Православних Церков, зібрані на окремому вебресурсі Жива Літургія.

Також всіх вірян запрошує долучитися до спільної молитви Українська Католицька церква Пресвятого Серця (Sacred Heart Ukrainian Catholic Church Johnson City NY) і Український Католицький Собор Святого Йосафата (St. Josaphat Ukrainian Catholic Cathedral Parma, OH).

Comments are closed.